אודות


ברוכים הבאים לאתר שלי ונעים להכיר. אני ליאורי מעצבת ובעלים של סטודיו Touch & Wood לעיצוב וייצור פריטי ריהוט ודקורציה המוסיפים אווירה נעימה ומיוחדת בבית, בגינה ובמרחב הציבורי. אני והמותג מחוברים כאן במשחק מילים שמביא לידי ביטוי גם את היצירה וגם את החומר, גם את "יער" העצים המגוון וגם את עבודת היד והטאצ' האישי בכל שלב בדרך. אני אוהבת את החיבורים שנרקמים בין הפריטים שאני מעצבת ומייצרת לבין האנשים שבוחרים בם. כל יצירה שלי בביתכם הינה חלק מסיפור ייחודי שהתחיל אצלי ומתגלגל אליכם. מרגש אותי כל פעם מחדש לראות את היצירות שלי מקשטות את הבתים שלכם. כל פריט נוצר בנגיעות של אהבה, מחשבה ותשומת לב לפרטים הקטנים. אני מאמינה שפריטי הריהוט והדקורציה נועדו לספר סיפור, לתת פתרון לצורך קיים, לחבר בין אנשים וזכרונות, לרגש ולטפח אווירה נעימה של עניין, צבע ונוסטלגיה.

 

 למדתי עיצוב פנים ובמרוצת השנים השתתפתי בקורסים מקצועיים מגוונים ביניהם סדנאות רסטורציה אצל המומחים בארץ וכן סדנת אומן בפירנצה. הסיפור שלי התחיל בשכונת ילדותי בנווה צדק. זוכרת שהייתי באה לבקר אצל סבתי מסתובבת בשכונה ומדמיינת ספור חיים של פעם שנרקם מבעד לשלבי תריס עץ צבעוני, מאחורי דלת מתקלפת, מעבר לבד פרחוני תחום במסגרת חלון סדוקה או בסמוך לידית שער חלודה. זיכרון הילדות הזה התפתח עם השנים לשאיפה לשמר את הפרטים של פעם ובה בעת להפיח בהם רוח חיים חדשה במתן פונקציונליות אחרת מזו המקורית.

 

 

 

 

 

 

 

 


בסטודיו אני מציצה לתריסי העץ דרך השלבים, בוחנת את טקסטורת העץ היפה,
מתבוננת בשכבות הצבע שנוספו עם השנים ומחליטה איזה ייעוד חדש לתת לאותו פריט. לעיתים נדרש להסיר חלקים רופפים, לחזק, ליישר, להחליף בחלקים מפריט ישן אחר, לשייף, להסיר צבע או להוסיף צבע ובעזרת טכניקות עבודה שונות ישוב ויתגלה מראה נושן ומיוחד. כמאמר השיר "גם למראה נושן יש רגע של הולדת..." (ירח, נתן אלתרמן) כך לדוגמא, למסגרת חלון ישנה אני מוסיפה מדף ומראה מדליקים ולתריס עץ ישן אני בונה אדנית עציצים שמחה. עם השנים עיצבתי פריטי עיצוב חדשים בנוסף לפריטים הנוסטלגים ושגם הם מעניקים לבית ולגינה אווירה נעימה ונקודות עניין משמחות. אני משתמשת בטכניקות עבודה מגוונות ועובדת בשיתוף פעולה עם נגריות המתמחות בנגרות מסורתית ועם בתי מלאכה המתמחים בחיתוך ועיבוד ממוכן.


אני כותבת בבלוג על השראה, תהליכי עבודה, גילגולו של מוצר ועוד. הידעתם איך קוראים לתומכי התריסים שהיו משתמשים בהם בעבר? מוזמנים לקרוא על "האנשים הקטנים שמאחורי התריסים" 

אני עובדת עם לקוחות פרטיים, לקוחות מוסדיים, מעצבי פנים ואדריכלים. 
ניתן להזמין פריטים באתר וניתן להזמין פריטים בהתאמה אישית.

ביקורים בסטודיו בתאום מראש.
אשמח לענות לכל שאלה.

שלכם,
ליאורי
liori@touchandwood.co.il
0508812423
תוצרת כחול לבן
חזרה למעלה